Kontakt

herb Lang Team


Lang Team Sp. z o.o.
ul. Pachnąca 81
02-792 Warszawa
Tel. + 48 22 649 24 91 lub 96
fax. + 48 22 649 24 98
kontakt@langteam.com.pl

sekretariat@langteam.com.pl

 

 

 

 

Czesław Lang - Dyr. Generalny  

sekretariat@langteam.com.pl  

Ewa Rybarczyk - Asystentka Dyr. Generalnego   sekretariat@langteam.com.pl
     
Agata Lang - Piermarini - Z-ca Dyr. Generalnego  

agata.lang@langteam.com.pl  

minitdp@langteam.com.pl

Mirco Piermarini - Kontakty zagraniczne  

m.piermarini@langteam.com.pl

Adam Siluta - Dyr. Marketingu   adam.siluta@langteam.com.pl
Beata Siluta - Z-ca Dyr. Marketingu   beata.siluta@langteam.com.pl   kontakt@langteam.com.pl
Elżbieta Lang - Dyr. Biura do spraw z Mediami   e.lang@langteam.com.pl
Joy Olech- Z-ca Dyrektora do spraw z Mediami   joy.olech@langteam.com.pl
Michał Zieliński - Specjalista ds. marketingu   m.zielinski@langteam.com.pl
Lech Piasecki - Sprawy organizacyjne   lech.piasecki@langteam.com.pl
Justyna Kisiel - Pełnomocnik ds. organizacyjnych   justyna.kisiel@langteam.com.pl
Anna Winogrońska - Dyrektor do spraw zakwaterowania   hotele@langteam.com.pl
Izabela Zawadzka - Główna Księgowa   finanse1@langteam.com.pl
Anna Jagiełło - Finanse   finanse3@langteam.com.pl
Katarzyna Komorowska - Finanse   finanse2@langteam.com.pl
Janusz Siluta - Szef nadzoru technicznego   siluta_janusz@interia.pl
Jakub Wasiak - Biuro Prasowe   press@langteam.com.pl
Dariusz Maląg – Moderator   dariusz.malag@langteam.com.pl 
     
Sędzia koordynator: Janusz Stejblis   janusz.es@wp.pl
Pomiar czasu: Grzegorz Lipinski   g.lipinski@ms.pl

 

 

 

 

 

 

 

KS ŚLĘŻA SOBÓTKA MTB Team
ul. Chopina 92 55-050 Sobótka
wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego Stowarzyszeń pod numerem KRS 000332160

kks_sleza@op.pl






Przemysław BEDNAREK
Prezes KS Ślęża Sobótka
697 707 504
dyrektor Mistrzostw Polski

Maciej PIWOWARSKI
Wice Prezes KS Ślęża Sobótka
509 618 781
Oprawa wizualna, Koordynator ekipy technicznej

Maciej SKONECKI
Wice Prezes KS Ślęża Sobótka
601 948 027
Organizacja startu i mety

Józef RADECKI
Członek Zarządu KS Ślęża Sobótka
607 097 184
prowiant i catering dla obsługi i osób funkcyjnych, motory

Wojciech KACPERSKI
Członek Zarządu KS Ślęża Sobótka
663 082 503
Koordynator parkingów i zaplecza sanitarnego, zabezpieczenie techniczne, nagłośnienie

Wiesław DROZDOWSKI
Dyr. ŚOKSiR Sobótka
508 109 525

   Imprezy towarzyszące Sobótka, zabezpieczenie techniczne imprez

Andrzej HUZARSKI
Wice Prezes DZKol
607 654 434

  Wyścig amatorów, współpraca z gminą Strzelin, Kondratowice i powiatem Strzelińskim

Elżbieta MIKOŁAJCZAK
Sekretarz DZKol
665 072 655

  Koordynator biura zawodów, kontakt z sędziami, zgłoszenia, wyniki

Karolina BEDNAREK
533 750 822

  Koordynator organizacyjny, wyniki, dekoracje 

Piotr MIĘKUS
Właściciel Hotelu Sobotel
531 161 600

  Zakwaterowanie, catering, stragany,

Teresa RADECKA
695 627 595

  Księgowość w biurze zawodów

Andrzej FENCZYSZYN
601 294 531

  Koordynator służb: wojsko, policja
Piotr PAWŁOWSKI
792 636 401
  Koordynator zabezpieczenia trasy wyścigu
Grzegorz GIERACKI
KS Ślęża Sobótka
662 997 789
  Zabezpieczenie techniczne wyścigu, wozy, trasa, oprawa wizualna, scena
Krzysztof RADECKI
697 151 449
  Zabezpieczenie techniczne wyścigu wozy, trasa, oprawa wizualna
Mateusz HUZARSKI
601 577 895
  Zabezpieczenie techniczne wyścigu wozy, trasa, oprawa wizualna
Norbert OPALIŃSKI
517 731 396
  Zabezpieczenie techniczne wyścigu wozy, trasa, oprawa wizualna
Sylwester KOWALCZYK
793 654 540
  Oprawa Alei Sław, hostessy
Łukasz HUZARSKI
602 392 573
  Foto, strona internetowa